Benelux Event Awards

Oct 14, 2025, 1:16
BEA Awards verwelkomen OPTIONS als partner

BEA Awards verwelkomen OPTIONS als partner

donderdag, 02 oktober 2025

Intussen kunnen we ook onthullen dat OPTIONS dit jaar een partner is van de BEA Awards 2025. Deze specialist in event rental & styling zet daarbij zijn brede aanbod in de kijker. Nieuwe collecties, een frisse aanpak in service en communicatie en een sterke focus op duurzame oplossingen maken van OPTIONS een referentie in de sector.

BEA 2025: de eerste cases stromen binnen!

BEA 2025: de eerste cases stromen binnen!

donderdag, 19 juni 2025

Sinds de opening van de inschrijvingen heeft het BEA-team al een mooi aantal cases mogen noteren, want de kaap van 10 projecten werd afgelopen week gerond. Daarbij zowel vertrouwde namen, als nieuwe agentschappen. De BEA-competitie belooft opnieuw een spannende strijd te worden, in vijf categorieën. Heeft u het afgelopen jaar een event georganiseerd dat echt wel indruk heeft gemaakt? Aarzel dan niet om mee te doen en dit project aan de hele sector te tonen. Op 15 juli worden de inschrijvingen afgesloten.

Schrijf nu in voor de BEA-competitie 2025!

Schrijf nu in voor de BEA-competitie 2025!

woensdag, 04 juni 2025

De strijd voor de felbegeerde Gouden BEA barst opnieuw los, want de inschrijvingen voor deze jaarlijkse sectoronderscheidingen zijn geopend. De BEA-competitie zet de meest spraakmakende projecten in de kijker – van meeslepende livebelevingen tot strategisch doordachte concepten – en bekroont het allerbeste wat de Belgische eventsector te bieden heeft. Op 26 november volgt de ontknoping, tijdens de awardceremonie die het verrassende Asiat Park als decor krijgt.

Samenwerken op topniveau: een blik achter de schermen van de BEA Awards 2024

Samenwerken op topniveau: een blik achter de schermen van de BEA Awards 2024

dinsdag, 06 mei 2025

De BEA Awards 2024 brachten in december zo’n duizend gasten uit de eventsector samen in het BMCC in Brugge. Meetmarcel leidde de awardavond in goede banen. Ze konden hiervoor rekenen op een team van partners waarmee ze regelmatig samenwerken. Ruim een maand na het event bracht Experience Magazine deze groep opnieuw samen in het BMCC, voor een rondetafelgesprek over het belang van sterke partnerships.

Pagina 1 van 29